Kontakt

Nie zamykaj oczu – Zgrana Klasa 2 Filmy DVD

Dostępność: na zamówienie
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 186,00 zł 186.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 92A4-661E1_20140322015544

Opis

Zalecane dla klas III – VI Szkoły Podstawowej i Gimnazjum oraz dla  wychowawców i  psychologów.

Jak stworzyć zgrany, lubiący się wzajemnie i otwarty na działania społeczne zespół? Jak kształtować dobre relacje między uczniami? Jak sprawić, aby każdy w grupie czuł się bezpiecznie i odnalazł własne miejsce? Jak ważny jest wzajemny szacunek i akceptacja? Bohaterowie filmu – uczniowie 2 klasy Gimnazjum w Chorzowie uznani za najbardziej zgraną klasę w szkole wypowiadają się na temat atmosfery panującej w ich grupie. Młodzi ludzie pokazują, jak istotne są: wzajemne wsparcie, zrozumienie, tolerancja, uczciwość i zaufanie oraz podejście samego wychowawcy.

Czas trwania filmu 22min.

Hanna Kubica – pedagog i mediator sądowy, w osobnej części przeznaczonej dla nauczycieli, udziela wychowawcom wskazówek pozwalających zbudować zgrany zespół klasowy. Podkreśla jak ważne jest motywowanie uczniów, pomoc w znalezieniu własnego miejsca wśród rówieśników oraz kształtowanie umiejętności współpracy z innymi. Udziela odpowiedzi na wiele pytań m.in. Jak stworzyć zgraną klasę? Jak kształtować dobre relację w zespole klasowym?

Czas trwania filmu 16min.

„Zgrana klasa to grupa ludzi wspierających się wzajemnie. Zgrana klasa to grupa ludzi, którzy rozumieją się bez słów. Zgrana klasa to grupa przyjaciół. Zgrana klasa zostawia wiele pięknych wspomnień…”

W filmie ponadto udział wzięli m.in.: mgr inż. Maria Jolanta Hałgas – dyrektor Gimnazjum nr 10 w Chorzowie Urszula Kamycz – Zawadzka – rzecznik prasowy Chorzowskiego Centrum Kultury i Henryk Wieczorek – Przewodniczący Rady Miasta Chorzowa.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl